Hanna Wieloch

Dyplomowana terapeutka i nauczycielka pracy z procesem.

Terapeutka, doradca zawodowy, trenerka rozwoju osobistego. Ukończyła Wydział Resocjalizacji i Problemów Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia z zakresu doradztwa zawodowego i zarządzania kompetencjami SGH (Kolegium Przedsiębiorczości).
Prowadzi prywatną praktykę terapeutyczną dla klientów indywidualnych, par oraz konsultacje z doradztwa zawodowego i planowania kariery. Prowadzi autorskie warsztaty na temat poszukiwania własnej ścieżki zawodowej zgodnej ze ścieżką serca. W pracy wykorzystuje metody psychologii zorientowanej na proces oraz najnowsze osiągnięcia z zakresu doradztwa zawodowego.
Jest autorką i koordynatorką programów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej dla kobiet powracających na rynek pracy oraz planujących działania w społeczności lokalnej. Współpracuje z firmami i uczelniami realizując szkolenia z zakresu komunikacji, autoprezentacji, automotywacji, zarządzania karierą.
Współzałożycielka Fundacji Miejsce Kobiet

hanna.wieloch7@gmail.com